Web Tasarım

İnternetin gelişmesi ve herkesin kolay ulaşılabilir hale gelmesiyle birlikte artık hayatı kolaylaştıran tüm işlemler bu mecradan yapılıyor. Günlük hayatta zaman harcamanız gereken tüm işlemler internette kolaylıkla kısa süreler içerisinde gerçekleştiriliyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen internet siteleri ve blogların sayısı da her geçen gün inanılmaz bir hızla artış göstermektedir.

Web tasarım web site ve blog sayısının artmasıyla daha önemli bir konuma gelmiştir. Büyük markalar ve işletmeler, bireysel web siteleri ve kişisel blog’larla insanlar internet üzerinden büyük kitlelere ulaşmaktadır. Profesyonel tasarım ise kurumsal yapıya sahip olan ve ürün – hizmet sunan sistemler için vazgeçilmez bir konumdadır. Bizler firma olarak en kaliteli web site ve bloglar için profesyonel web tasarım hizmeti sunarak geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. %100 kendi ürettiğimiz yazılımlarla ve profesyonel ekibimizle ziyaretçilerin kolay bir şekilde web sitenizdeki içeriklere ulaşmalarını, etkili bir ürün veya hizmet pazarlaması yapmanızı sağlıyoruz.

İsteğinize göre şekillendirilen tasarım ve temalarla kurumsal ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla kesin çözümler üretiyoruz. Bir web sitesinin içerikleri ne kadar kaliteli olursa olsun tasarımı iyi olmadıktan sonra hedeflerinize ulaşmanız çok güçtür. İstanbul Yapım olarak bunun farkındayız ve profesyonel web tasarımı hizmetimizle her zaman sizin yanınızdayız.

Web Tasarım Nedir?

Herhangi bir kişi veya kurumun kurumsal kimliğinin sunulması ve tanıtım çalışmalarında bulunulması amacıyla web sitesi oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Bu tasarım sürecinde hedefleriniz ve projeniz kapsamında en uygun tasarım oluşturulmalı, içeriklerle entegre bir şekilde web siteyi ziyaret eden kişilere sunulmalıdır.

Bir web sitesine giren ziyaretçilerin o web sitesinde daha fazla kalıp kalmaması ilk 3-4 saniyeye bağlıdır. Bu kısa süre içerisinde web sitesine giren ziyaretçi web sitenin tasarımını incelemekte ve renk – tasarım uyumu sorunsuz ise site içerisinde kalarak içerikleri okumaya ve sistem içinde gezinmeye başlamaktadır. Renk uyumu, font’lar, düzen, grafikler ve içerikle uyumluluk bunda önemli bir rol oynamaktadır. Web tasarım başlı başına bir ev inşa ermeye benzer. Biz de sizin internet ortamındaki evinizi en kaliteli ve en iyi şekilde inşa ediyoruz.

Web sitesinde kullanılacak grafik ve içerikler belirli bir düzen içinde bulunmalıdır. Firma olarak web tasarım sürecinde en fazla dikkat ettiğimiz konulardan birisi grafik ve içerik uyumudur. Sizin isteklerinize bağlı olarak profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen grafiklerle en iyi görünüm amaçlanmaktadır.

Renk seçimi sizin tercihleriniz ve isteklerinize bağlı olarak şekillenmektedir. Yine tasarımla uygun renk seçimleri yapılması kurumsal imajınızı güçlendiren önemli bir faktördür.

Logo, banner’lar, favicon ve bunun gibi birçok unsur grafik adı altında toplanmaktadır. Grafikler web sitenizin ana hatlarını oluşturmaktadır. İstanbul Yapım olarak sizin fikirleriniz ve istekleriniz doğrultusunda web siteniz için gerekli olan tüm grafikleri profesyonel ekibimizle tasarlıyor ve sitenize entegre ediyoruz. Tüm bu hizmetler bir araya geldiğinde kullanıcı dostu web tasarım hizmeti alarak web sitenizi kusursuz bir hale getiriyorsunuz.

SEO

Web tasarım işlemini tüm temel SEO ayarları ile gerçekleştiriyor, böylece içeriklerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmesini ve web sitenizin zirveye çıkmasına zemin hazırlıyoruz.

SEO uyumlu bir tasarım olmadan içerikleriniz ne kadar iyi olursa olsun üst sıralarda yer almanız olanaksızdır. Site açılış hızı, sayfa boyutu, açıklama kısımları ve daha birçok kriteri yerine getirerek baştan sona SEO ayarları ile kaliteli bir web tasarım işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca uluslararası yabancı dil desteği ile web sitenizi tüm dünyadan potansiyel müşterilerinize açmanızı sağlıyoruz.

Yine SEO bakımından oldukça önemli olan mobil ve tablet uyumlu tasarımlarla telefon veya tabletten web sitenize giriş yapan ziyaretçilerinizin en iyi şekilde web sitenizden faydalanmalarını istiyoruz. Bu amaçla web tasarım işleminiz mobil uyumlu bir şekilde gerçekleştirilmekte ve sitenizin akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardan da sorunsuz bir şekilde görüntülenmesi sağlanmaktadır. Web sitenizin maksimum hızda açılması ve görüntülenmesi adına yapılan çalışmalar da yine sitenizin görüntülenme kalitesini arttıran çalışmalar arasında yer almaktadır.

Profesyonel bir web tasarım hizmeti almak ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde sunmak için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilir, profesyonel ve özgün tasarımlarla hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim