Tanıtım Filmi

Şehir Tanıtımı Referanslarımız

 

İstanbul Yapım olarak kaliteli ekipmanlarla ve profesyonel ekibimizle en iyi ve en detaylı tanıtım filmi hizmeti almanızı sağlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda stratejik planlama yapıyor ve bu planlama doğrultusunda potansiyel müşterilerinizi etkileyecek kaliteli tanıtım filmleri oluşturuyoruz. 

Firma Tanıtım filmi, Fabrika Tanıtım Filmi, Şirket Tanıtım Filmi, İlçe Tanıtım Filmi, Otel Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi, Belediye Tanıtım Filmi gibi birçok alanda tanıtım filminin ardından TRT Televizyonuna Belgesel programlar hazırlamaktayız.

 


 

Alanya Tanıtım Filmi

Ultra Maraton Tanıtım

 

 

 

İnşaat / Proje Tanıtımı Referanslarımız


 

Hexa Panorama

 

Memos Home

 

Otel Tanıtımı Referanslarımız


 

BLU ÇIRAHAN HOTEL

Mardinus Tarihi Konak

ADİN Beach Hotel

Fabrika Tanıtımı Referanslarımız

ÇEDAŞ CLK

 

Müzik Klibi Referanslarımız

 

 

 

Stratejik planlama tamamen tanıtılacak olan materyale ve sizin isteklerinize göre şekillendirilmektedir. Etkili ve hedefe yönelik tanıtım filmleri etkileyici olmalı ve kısa metinlerle çekilmelidir. Kaliteli bir tanıtım filminde olması gereken tüm özellikleri sağlıyor ve firma olarak hedefinize yönelik tanıtım filmleri oluşturuyoruz. Bu hizmetten faydalanmak ve en iyi şekilde reklam filminizi oluşturmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?

İlk etapta tanıtım filmi çekilecek ürün, hizmet, mekân, marka veya şirket belirlenmeli ve bu doğrultuda etkili bir strateji oluşturulmalıdır. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve onları harekete geçirecek bir tanıtım filmi amacınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Bu nedenle kurgunun iyi yapılması ve profesyonel bir ekiple çalışılması şarttır.

Hedeflenen kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda filmin çekilmesi markanızın kurumsal imajını güçlendirecek önemli bir etkendir. Tanıtım filmi çekilmeden önce tanıtımı yapılacak materyal için bir ana mesaj belirlenmeli ve bu doğrultuda proje hayata geçirilmelidir. Potansiyel müşterilere yönelik olan tanıtım filmlerinin nasıl ve hangi mecralarla onlara ulaştırılacağı da oldukça önemlidir.

İstanbul Yapım bütün bu unsurları göz önünde bulundurarak oldukça kaliteli ve etkileyici tanıtım filmleri hazırlamaktadır. Planlama, uygulama ve tüm aşamalar alanında profesyonel bir ekip tarafından değerlendirilerek analiz edilmektedir. Sizin belirlediğiniz stil doğrultusunda tanıtım filmi son derece ciddi veya daha eğlenceli bir biçimde çekilebilir. Bilgilendirici veya öğretici tanıtım filmi türlerinden seçim yaparak tanıtım filminin çekilmesini istediğiniz mekânı, vurgulanması gereken ana mesajı ve özellikleri siz belirleyebilirsiniz. Böylece isteğiniz doğrultusunda oldukça profesyonel bir tanıtım filmi çekmemiz ve bunu size sunmamız kısa süre içersinde gerçekleşir.

Marka ve İmaj

Tanıtım filmi daha profesyonel bir yapıya bürünmenize, markanızın imajını güçlendirmenize ve daha kurumsal bir yapıda faaliyet göstermenize yardımcı olacaktır. Potansiyel müşterileriniz kendilerine yönelik tanıtım filmleriyle vermek istediğiniz mesajı daha iyi algılayacaktır. Bu da misyon ve vizyonunuzu gerçekleştirmenizde size önemli bir avantaj sağlar.

Hareketli fotoğraf serisi olarak adlandırabileceğimiz video filmler kaliteli bir şekilde çekildiğinde izleyenler üzerinde oldukça etkili olabilir. Bu doğrultuda biz son teknoloji kameralarımız ve profesyonel ekibimizle potansiyel müşterileri etkileyecek nitelikte tanıtım filmleri çekiyoruz.

Süresi sizin isteğinize ve tanıtımı yapılacak olan ürün, mekân, marka, kuruluş veya hizmete göre değişebilecek olan tanıtım filmleri genel olarak 2 ila 10 dakika arasında sürmektedir. En ideal olan tanıtım filmi uzunluğu ise 2-3 dakika olarak tavsiye edilmektedir. Bu hem mesajın etkili bir şekilde aktarılması hem de izleyicilerin dikkatinin en üst düzeyde tutulması için yeterli bir süredir.

Tanıtım Filminin Kattığı Değerler

Kaliteli bir tanıtım filmi amaca ulaşılmasında etkin bir rol oynayacaktır. Bir ürün veya hizmet tanıtımının ayrıntılı ve tüm boyutlarıyla ele alınması tanıtım filmi aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca çekilen tanıtım filmi potansiyel ziyaretçilere verilen değeri yansıtarak marka ve kuruluş hakkında olumlu bir imaj oluşmasını da sağlamaktadır. Bu şekilde hem etkin bir pazarlama sürecini yönetmiş hem de potansiyel ziyaretçilerinize görsel bir mesaj vermiş olursunuz.

Profesyonel bir yapıda olduğunuzu simgeleyen tanıtım filmi markanın en iyi ve kaliteli şekilde tanıtılmasına yardımcı olur. Tanıtımı gerçekleştirilen firma, marka, ürün, hizmet veya mekân izleyenlerin aklında yer etmekte bu şekilde bir katma değer oluşturulmaktadır.

İstanbul Yapım olarak profesyonel ekibimizle isteğiniz doğrultusunda profesyonel tanıtım filmi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetin fiyatı tanıtım filminin çekileceği mekâna, tanıtımı gerçekleştirilecek olan ürün, hizmet ve markaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı yöneltmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En etkili reklam araçlarından birisi olan tanıtım filmi detaylı bir şekilde marka, firma, mekân, ürün veya hizmet reklamı yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bir mekân, şirket ya da ürünün bilinirliğini arttırmak ve bu unsurların hedef kitlesini genişletmek amacıyla geniş ve detaylı bir şekilde video çalışması yapılmasına tanıtım filmi denilmektedir. Tanıtım filmi birçok sektörde kullanılmakla beraber ürün ve hizmet tanıtımı en fazla kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

İletişim