360 Sanal Tur

Mekân tanıtımları birçok marka, firma ve kurum için önemli bir yer işgal etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık mekânlar ve yerler sadece yazı, fotoğraf ve video ile tanıtılmıyor. En popüler tanıtım sistemlerinden birisi olan Sanal Tur (Virtual Tour) 3 boyutlu bir şekilde mekân incelemeleri yapabilmenize olanak tanımaktadır.

Birçok marka ve kuruluş daha iyi tanıtım yapabilmek adına sanal tur sistemini kullanmakta ve sistemlerine entegre etmektedir. Bir kurumun ürün veya mekân tanıtımlarının üst seviye görsel seçeneklerle ve profesyonel ekipmanlarla, özel çekimler yapılarak bunların 3 boyutlu hale getirilmesi sanal tur olarak adlandırılmaktadır. İnteraktif bir biçimde sunulan fotoğraflar ziyaretçilerin ürünleri ve mekânları daha iyi incelemesine ve deneyimlemesine yardımcı olmaktadır. Profesyonel fotoğraf makineleri ve profesyonel bir ekiple hayata geçirilen bu sistem oldukça etkili bir tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılıyor.

İstanbul Yapım olarak en son teknoloji profesyonel fotoğraf makineleri ve alanında uzman ekibimizle 360° sanal tur hizmetisunuyoruz. Birçok marka ve kuruluşun tercih ettiği bu sistem bir mekânı veya ürünü en etkili şekilde tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Etkili bir pazarlama aracı olarak kullanılan sistem iç mekânların ve ürünlerin daha iyi şekilde görülmelerine ve analiz edilmelerine olanak tanımaktadır. Kaliteli bir 360° sanal tur hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve konu ile ilgili daha detaylı bilgi de alabilirsiniz.

360° Sanal Tur Sistemi

Bu sistem teknik olarak profesyonel fotoğraf makineleri aracılığı ile çekilen fotoğrafların bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. 360° panoramik fotoğraflar çekilir ve özel bir yazılım ile bu fotoğraflar bir araya getirilerek birbirine bağlanır. Daha sonra yatay açıyla 360°, dikey açıyla ise 180° bir görüş açısına sahip olunur.

Sanal tur sistemini deneyimleyen kişiler bilgisayar veya akıllı telefonları aracılığı ile mekânı 360° dönerek görebilir ve detaylı olarak inceleyebilir. Bilgisayarın fare ve klavyesi aracılığı ile yukarı aşağı, sağa ve sola olmak üzere istenilen şekilde 3 boyutlu bir gezinti ve inceleme yapılması mümkün hale gelir.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aracılığı ile gerçekleştirilen sistemde yakınlaştırma özelliği de yer almakta, böylece mekânın veya ürünün en ince ayrıntısına kadar incelenmesine olanak tanınmaktadır. Oldukça etkili bir reklam aracı olan 360° sanal tur ile gezilen mekânda ziyaretçilerin etkileşime geçmesi de sağlanmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda 360° gezinti yapılan mekânın içerisinde video izlenebilmekte, müzik dinlenebilmekte, görünen bir menü veya tablo daha yakından incelenebilmektedir. Bu etkileşimlerle müşteri deneyimi en üst seviyeye çıkarılmakta ve ürün – mekân tanıtımı en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel fotoğraf makineleri ve alanında uzman ekibimizle firmanız ve markanız için en iyi 360° sanal tur deneyimini sizlere vaat ediyoruz. Bu sistemle yapacağınız tanıtım ve reklamlar markanızın kurumsal imajını güçlendirecek ve müşterilerinizin ürün veya mekânı en iyi şekilde analiz etmesini sağlayacaktır.

360° Sanal Tur Avantajları

Bu yöntem en iyi reklam aracı olarak kullanılmakta, aynı zamanda marka ve kurumların imajına güç katmaktadır. Potansiyel müşterilerinize daha iyi tanıtım yapmak adına 360° sanal tur hizmetinden faydalanabilirsiniz. 360° sanal tur sisteminin sağladığı yararlar:

  • Tanıtımı amaçlanan iç ve dış mekânlar hızlı ve etkili bir şekilde tanıtılır.
  • Potansiyel müşterileriniz 360° sanal tur sistemiyle rahatça ürün ve yer incelemelerinde bulunabilir.
  • Tüm dünyadan potansiyel ziyaretçilerinize ulaşmanıza yardımcı olur.
  • Güvenirliliğiniz artarken marka imajınız ve itibarınız da yükselir.
  • Oldukça etkili bir reklam aracıdır.
  • Kolay ve hızlı bir biçimde yüklenilebilir.
  • Hizmetlerinizi, mekânınızı ve ürünlerinizi daha detaylı ve ayrıntılı bir biçimde tanıtmanıza olanak tanır.
  • Diğer marka ve kurumlarla rekabette bir adım öne geçmenize yardımcı olur.

360° sanal tur her yönüyle etkili bir tanıtım ve reklam aracı olarak kurumsal itibarınızı arttıracaktır. Bu yöntemle oteller, fuarlar, konser salonları, müzeler, şehirler, AVM’ler,  hastaneler, galeriler ve eğlence mekânları etkili bir tanıtım faaliyetinde bulunmaktadırlar.

Siz de profesyonel bir ekip ve son teknoloji ekipmanlarla 360° sanal tur hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sunulan hizmet fiyatı mekân büyüklüğüne, çekim sayısına, sektöre, tanıtımı yapılacak mekân sayısına ve çekimlerde manken kullanılmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim